Nasz zespół - psychologia

Rejestracja Internetowa

Mgr Dorota Korowiecka - psycholog

Udziela pomocy i prowadzi terapie w sytuacjach trudnych, konfliktowych i kryzysowych. Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy. Uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada kwalifikacje z oligofrenopedagogiki i z zakresu terapii Biofeedback (kurs I stopnia). 

 

 

Mgr Katarzyna Borzych - psycholog 

Współpracuje z osobami dorosłymi (od 18r.z.) doświadczającymi trudności adaptacyjnych w pracy/szkole/ zmianach życiowych/rodzinnych; stresów; lęków; stanów depresyjnych, okresów obniżonego nastroju; niskiego poczucia własnej wartości; trudności w nawiązywaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji; niepokojów i zaburzenia nastrojów w okresie okołoporodowym (w ciąży, połogu i w kolejnych miesiącach po porodzie); niepokojów związanych z rolą rodzica w okresie okołoporodowym i w pierwszych miesiącach życia dziecka.      

Psycholog, aktualnie w trakcie kształcenia psychoterapeutycznego w 4-letnim Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Pracuje w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie kliniczne zdobywała podczas staży w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Obecnie współpracuje także ze szkołą rodzenia Rodzimisie, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu wsparcia okołoporodowego i profilaktyki depresji poporodowej.

 

 

Mgr Angelika Radomska-Łopatka - psycholog 

Magister psychologii o specjalności psychologia kliniczna, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskie towarzystwo Psychologiczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje jako psycholog w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy, gdzie głównie prowadzi diagnostykę osób starszych z zaburzeniami funkcji poznawczych powstałych w wyniku schorzeń ośrodkowego układu nerwowego, a szczególnie udarów mózgu oraz zespołów otępiennych. Zajmuje się poradnictwem dla opiekunów i rodzin seniorów.

Prowadzi: konsultacje psychologiczne, psychoterapie indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym, interwencje kryzysową, diagnostykę zaburzeń pamięci, treningi funkji poznawczych. Udziela pomocy osobom doświadczającym trudności w takich obszarach jak: zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe (nerwice), problemy w relacjach z ludźmi, nawiązywaniem i utrzymywaniem bliskich relacji, zaburzenia osobowości, ciągłe niezadowolenie z siebie. 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!