Nasz zespół - dietetyka


Rejestracja Internetowa

 

  

Mgr Paulina Andrzejewska

W kręgu jej bliskich zainteresowań zawodowych jest dietoterapia chorób cywilizacyjnych oraz dietoterapia dietą bezglutenową – w badaniach naukowych zajmowała się stanem odżywienia pacjentów chorych na celiakię. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Doświadczenie zdobywała w poradniach dietetycznych w Bydgoszczy i Chełmnie oraz w szpitalach uniwersyteckich. Uczestniczka wielu konferencji ("Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie, czy „V Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością - Czy Otyłość Ma Płeć?” w Białymstoku i wielu innych). Bardzo bliska jest jej promocja zdrowia
oraz edukacja żywieniowa. Jako laureatka konkursu żywieniowego Nestle jest autorką projektu żywieniowego z zakresu żywienia kobiet.  W wolnym czasie uwielbia gotować i z wielką miłością do jedzenia poznaje i tworzy kolejne receptury do swojej kolekcji.

                                                                                     

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!