Protetyka w stomatologii


Rejestracja Internetowa

Każdy z nas słyszał o lekarzu specjaliście laryngologu, kardiologu czy interniście, a czy wiedzą Państwo, że stomatologia też ma swoje specjalizacje?

Lekarze stomatolodzy w Polsce to grupa zawodowa licząca około 35 tysięcy osób. Zaledwie 18% z nich posiada specjalizację. Po ukończeniu studiów stomatologicznych młodzi lekarze dentyści mają do wyboru spośród 11 specjalności, w których mogą kontynuować kształcenie. Są to m.in. protetyka stomatologiczna, ortodoncja, endodoncja, periodontologia czy chirurgia szczękowo-twarzowa. Szkolenie specjalistyczne to forma studiów trwająca średnio 4 lata. W tym czasie lekarz pogłębia wiedzę i umiejętności uzyskane na studiach o aspekty wcześniej nie poruszane. Są nimi teoretyczne i praktyczne wykorzystanie najnowszych technologii leczniczych, ich analiza oraz umiejętne wprowadzenie do naszych polskich usług medycznych.

Przykładem z dziedziny protetyki stomatologicznej jest cyfrowe projektowanie uśmiechu, które wraz z pozostałymi usługami protetyki stomatologicznej (korony, licówki, mosty, protezy) będę specjalnie dla Państwa wdrażał w Remedium Clinic.

Nie rekomendując Państwu leczenia gardła u chirurga, ani wad wzroku u ortopedy polecam zapoznanie się ze specjalistycznymi usługami stomatologicznymi w Remedium Clinic.

 

Marcel Czajkowski

lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!