Ginekologia

Rejestracja Internetowa

Lekarze: 

Dr n. med. Marek Bułatowicz - specjalista położnictwa i ginekologii

Lek. Joanna Wasiuta-Śniegowska - specjalista położnictwa i ginekologii

Lek. Zofia Czapracka - specjalista położnictwa i ginekologii

Lek. Bartosz Pokrzywa - w trakcie specjalizacji położnictwa i ginekologii 

CennikNasz zespół

 

 

 

 

Godziny przyjęć:

Poniedziałek 11:00 - 20:00

Wtorek  15:20 - 20:00

Środa 15:00 - 20:00

Czwartek 15:20 - 20:00

Piątek 11:00 - 20:00

Sobota 10:00 - 14:00

  

 

Nasza poradnia położniczo - ginekologiczna specjalizuje się w:

 • diagnostyce i prowadzeniu ciąży,

 • leczeniu nietrzymania moczu,

 • leczeniu zaburzeń statyki (wypadania pochwy),

 • leczeniu nadżerek,

 • pełnej diagnostyce i leczeniu narządu rodnego,

 • badaniu cytologicznym,

 • ambulatoryjnym leczeniu schorzeń macicy, stanów zapalnych przydatków,

 • kwalifikacji do zabiegów operacyjnych,

 • elektrokoagulacją,

 • leczeniu zaburzeń endokrynologicznych,

 • leczeniu niepłodności,

 • antykoncepcją,

 • testach prenatalnych Harmony.

 

 

TEST PRENATALNY HARMONY - to nieinwazyjne badanie prenatalne  wykonywane już po 10 tygodniu ciąży. Stosowane przede wszystkim do wykrywania najczęstszych wad chromosomalnych płodów, wiążących się z zespołem wad wrodzonych, które powodują upośledzenie fizyczne i/ lub intelektualne płodu. Badanie to może również pozwolić ustalić płeć płodu, a tym samym uchronić dziecko przed potencjalnymi chorobami przenoszonymi w związku z płcią (hemofilia). Test Harmony może zastąpić lub być alternatywą dla inwazyjnej metody wykrywania wad genetycznych u płodu, którą jest amniopunkcja.

 

 

MAMY PRZYJEMNOŚĆ POINFORMOWAĆ, ŻE W NASZYM CENTRUM MEDYCZNYM MOGĄ PAŃSTWO SKORZYSTAĆ Z NOWOCZESNYCH METOD ANTYKONCEPCJI.

Nowoczesna hormonalna metoda antykoncepcji długodziałającejIMPLANT -stosowany nieprzerwanie przez 3 lata. Metoda ta ma najwyższą skuteczność antykoncepcji 99,5%. Najnowocześniejsza na Polskim rynku, odwracalna (implant można usunąć w każdym momencie) metoda antykoncepcji długodziałającej. Zabieg implantacji hormonu, jest bezbolesny, trwa kilka minut; implant zakładany jest na wewnętrzną stronę przedramienia. EFEKT ANTYKONCEPCJI JUŻ PO 8 GODZINACH. Po usunięciu implantu płodność zostaje przywrócona u kobiety już po tygodniu. Implant hormonalny posiada wiele zalet miedzy innymi nie potrzeba pamiętać o codziennym przyjmowaniu leku, niedyspozycje przewodu pokarmowego, nie mają wpływu na efekt antykoncepcji. Zawiera tylko jeden składnik czynny progestagen, w związku z czym szkodliwość dla zdrowia kobiety tej terapii jest znikoma. 

 

DOMACICZNA WKŁADKA HORMONALNA – stosowana od 3 do 5 lat

Wkładka hormonalna zakładana jest przez lekarza podczas krwawienia miesiączkowego. Jej założenie poprzedza dokładne badanie ginekologiczne. Efekt działania zapewnia progestagen zawarty w zbiorniczku wkładki, który uwalnia się sukcesywnie i powoduje zagęszczenie śluzu szyjkowego, co nie pozwala na przedostanie się plemników do macicy i zapłodnienia. Zapewnia wysoką skuteczność antykoncepcyjną. 

 

DOMACICZNA WKŁADKA NIEHORMONALNA

Tradycyjna metoda antykoncepcji zakładana podobnie jak wkładka hormonalna, czas trwania antykoncepcji przy użyciu tej wkładki wynosi do 5 lat. 

 

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!