Nasz zespół - Gabinet USG

Rejestracja Internetowa

 

 

 

 

Lek. med. Grażyna Rusak- specjalista Radiolog, pracownik naukowy Collegium Medicum w Bydgoszczy - asystent Katedry i Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Uczestniczka wielu kursów i konferencji naukowych. Ceniony przez współpracowników diagnosta i specjalista z dziedziny USG.

 

Lek. med. Agata Sławińska - specjalista radiolog. Na co dzień pracuje w Katedrze i Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Pracownik naukowy Collegium Medicum w Bydgoszczy - asystent Katedry i Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.
 
Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Uczestniczka konferencji oraz zjazdów naukowych z dziedziny Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
 

Lek. med. Justyna Wilamowska - specjalista radiolog. Na co dzień pracuje w Katedrze i Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Uczestniczka konferencji oraz zjazdów naukowych z dziedziny Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Absolwentka wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Lek. med. Grażyna Rusak:

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!