REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Nasz zespół - Gabinet USG

 

 

 

 

Lek. med. Grażyna Rusak- specjalista Radiolog, pracownik naukowy Collegium Medicum w Bydgoszczy - asystent Katedry i Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Uczestniczka wielu kursów i konferencji naukowych. Ceniony przez współpracowników diagnosta i specjalista z dziedziny USG.

 

 Lek. med. Agata SławińskaLekarz rezydent w trakcie specjalizacji, na co dzień pracuje w Katedrze i Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Pracownik naukowy Collegium Medicum w Bydgoszczy - asystent Katedry i Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. 

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Uczestniczka konferencji oraz zjazdów naukowych z dziedziny Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.  Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. 

 

Lek. med. Grażyna Rusak:

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!