REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Nasz zespół chirurgia ogólna

 

Dr n. med. Jerzy Kochan

 

Lek. med. Tomasz Zwoliński

 

 

Pasjonat chirurgii w trakcie 5 roku specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej.

Główne kierunki zainteresowań to "Rola żywienia medycznego w opiece nad chorym chirurgicznym". Dodatkowo intensywnie rozwija się w zakresie proktologii oraz chorób jelita grubego. Uczestnik drugiego roku studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Prywatnie miłośnik motoryzacji i pieszych wędrówek.

 

Lek. med. Maciej L. Rewakowicz

Chirurg ze znacznym doświadczeniem naczyniowym.

Był organizatorem i Kierownikiem Poradni Chorób Naczyń przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbył liczne staże naukowe, między innymi: na kardiochirurgii w Krakowie, w Poznaniu i Gdańsku, na neurochirurgii [ 1,5 roku ], w Klinice Chirurgii Plastycznej w Warszawie, itp. Wykonał między innymi: liczne operacje plastyczne z płatami przesuniętymi, około 200 operacji tarczyc, rekonstrukcje tętnic, naczyń żylnych i nerwów, oryginalne operacje naprawcze w krańcowych postaciach niedokrwienia kończyn, operacje torbieli trzustki, pomyślne operacje w ciężkich postaciach niedokrwienia jelit, liczne trepanacje czaszki (krwiaki wewnątrzczaszkowe), etc.

W 1988 r. został przyjęty do European Society for Vascular Surgery.

U pacjentów naczyniowych wykonuje badania dopplerowskie na UDP.

Usunął tamponadę serca i metalowe, długie ciało obce, wstrzelone do prawej komory serca. Młody pacjent poszedł do domu.

Może także zasługiwać na uwagę to, że wykonana przez dr Rewakowicza przetoka tętniczo żylna Brescia - po 27 latach - jest nadal używana do dializ.  

  


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!