REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Nasz zespół - stomatologia

  

 

 

·  Bień Beata – lek. dentysta, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Lekarz specjalista w dziedzinie ortodoncji. Z zamiłowaniem leczy swoich pacjentów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jak sama mówi: "ortodoncja to dziedzina stomatologii, która pozwala rozwijać się oraz stymuluje do ciągłego pogłębiania wiedzy". Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci. Pasjonuje się tańcem i jazdą na rowerze.

·  Czajkowska Natasza – lek. dentysta w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Największą radość w byciu dentystą sprawia Jej zaufanie jakim obdarzają ją pacjenci i ich uśmiech po wizycie. W klinice Remedium wykonuje zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej.

·  Czołgosz Damian – lek. dentysta, Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 2008 roku. Główne obszary zainteresowań doktora to, oprócz endodoncji mikroskopowej, będącej jego pasją, stomatologia estetyczna oraz protetyka. Interesuje się nowymi technologiami wykorzystywanymi w tych dziedzinach. Od ponad dwóch lat zdobywa doświadczenie w zakresie implantologii i mikrochirurgii tkanek miękkich. Doktor Damian Czołgosz do każdego pacjenta stara się podejść w sposób indywidualny proponując kompleksowe rozwiązania.

·  Bojarska Katarzyna – lek. dentysta, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, w trakcie specjalizacji ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Ceni dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, a jego uśmiech i zadowolenie są dla Niej najważniejsze.

·  Brzezińska Małgorzata – lek. dentysta, Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie. Pasje zawodowe: profilaktyka i leczenie najmłodszych pacjentów. Dentysta przyjaciel dzieci i młodzieży.

·  Dobrzyńska Anna – lek. dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym u dorosłych, wielką satysfakcję sprawia Doktor leczenie dzieci. Współautorka artykułu naukowego w czasopiśmie branżowym, który to artykuł został zaprezentowany na Międzynarodowym Kongresie Młodych Naukowców w Poznaniu - 2015r.

·  Gizler Mateusz – lek. dentysta - Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Do ciągle rozwijanych zainteresowań zawodowych należą chirurgia stomatologiczna, choroby błon śluzowych jamy ustnej oraz onkologia głowy i szyi. Pacjenci cenią sobie podejście doktora, umiejętność tłumaczenia oraz rzetelną informację o proponowanym leczeniu. Poza zawodem doktor Gizler uwielbia niebanalne podróże, fotografowanie, wspinaczkę sportową oraz żeglarstwo morskie i oceaniczne.

·  Kochan Jerzy – dr n. med - II stopień specjalizacji z chirurgii szczękowej- wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowej z ogromnym doświadczeniem onkologicznym. Wychowawca i mentor wielu stomatologów. Doświadczony implantolog.

·  Sobecki Piotr – lek. dentysta – I stopień specjalizacji dziecięcej,- lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się zarówno skomplikowanymi przypadkami z dziedziny endodoncji, jak również uzupełnianiem protetycznym zębów w tym protetyka na implantach. Lekarz z niezwykłą cierpliwością z altruistycznym podejściem do najmłodszych pacjentów.

·  Szaładzińska Daria – lek. dentysta w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego  w Bydgoszczy. Pasje zawodowe: stomatologia zachowawcza z endodoncją - leczenie kanałowe zębów z użyciem mikroskopu, protetyka.

 

 

 

Bień Beata:

Katarzyna Bojarska:

Czołgosz Damian:

Dobrzyńska Anna:

 

Szaładzińska Daria:

 

Asystentki :

 

  • Janas Aneta,
  • Janusz Agnieszka,
  • Karłowska Dominika,
  • Piątek Dorota,
  • Piskuła Joanna,

 

 

 

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!