REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Nasz zespół - stomatologia

  

 

 

 • Angelika Wojczak- Wiktorowicz- lek. dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2009 roku otrzymała tytuł lekarza dentysty, obecnie w trakcie specjalizacji z periodontologii. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach praktycznych, na których rozwija swoje umiejętności. Zainteresowania zawodowe kieruje głównie w stronę chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii, periodontologii, leczeniem pod mikroskopem oraz stomatologii dziecięcej. Jestem członkiem PTP (Polskie Towarzystwo Periodontologiczne). Przez 4 lata wykładowca na kierunku higienistka stomatologiczna. Poza pracą interesuje się psychologią, wspinaczką górską oraz podróżami.


 • Czołgosz Damian- lek. dentysta, Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 2008 roku. Główne obszary zainteresowań doktora to, oprócz endodoncji mikroskopowej, będącej jego pasją, stomatologia estetyczna oraz protetyka. Interesuje się nowymi technologiami wykorzystywanymi w tych dziedzinach. Od ponad dwóch lat zdobywa doświadczenie w zakresie implantologii i mikrochirurgii tkanek miękkich. Doktor Damian Czołgosz do każdego pacjenta stara się podejść w sposób indywidualny proponując kompleksowe rozwiązania.

 • Bojarska Katarzyna - lek. dentysta, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, w trakcie specjalizacji ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Ceni dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, a jego uśmiech i zadowolenie są dla Niej najważniejsze.

 

 • Brzezińska Małgorzata - lek. dentysta, Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie. Pasje zawodowe: profilaktyka i leczenie najmłodszych pacjentów. Dentysta przyjaciel dzieci i młodzieży.


 • Dobrzyńska Anna - lek. dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym u dorosłych, wielką satysfakcję sprawia Doktor leczenie dzieci. Współautorka artykułu naukowego w czasopiśmie branżowym, który to artykuł został zaprezentowany na Międzynarodowym Kongresie Młodych Naukowców w Poznaniu - 2015r.

   
 • Gizler Mateusz - lek. dentysta - Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Do ciągle rozwijanych zainteresowań zawodowych należą chirurgia stomatologiczna, choroby błon śluzowych jamy ustnej oraz onkologia głowy i szyi. Pacjenci cenią sobie podejście doktora, umiejętność tłumaczenia oraz rzetelną informację o proponowanym leczeniu. Poza zawodem doktor Gizler uwielbia niebanalne podróże, fotografowanie, wspinaczkę sportową oraz żeglarstwo morskie i oceaniczne. 


 • Kochan Jerzy - dr n. med - II stopień specjalizacji z chirurgii szczękowej- wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowej z ogromnym doświadczeniem onkologicznym. Wychowawca i mentor wielu stomatologów. Doświadczony implantolog.


 • Laskowska Kinga - lek. dentysta - absolwentka  Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją, protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Intensywnie bierze udział w szkoleniach i kursach dla stomatologów.

   

 • Sobecki Piotr – lek. dentysta – I stopień specjalizacji dziecięcej,- lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się zarówno skomplikowanymi przypadkami z dziedziny endodoncji, jak również uzupełnianiem protetycznym zębów w tym protetyka na implantach. Lekarz z niezwykłą cierpliwością z altruistycznym podejściem do najmłodszych pacjentów.

 • Szaładzińska Daria - lek. dentysta w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego  w Bydgoszczy.
  Pasje zawodowe: stomatologia zachowawcza z endodoncją - leczenie kanałowe zębów z użyciem mikroskopu, protetyka.

 • Wojtkowska Daria - lek. dentysta; Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje zainteresowania zawodowe skupia głównie wokół ortodoncji dzieci i dorosłych stosując w swojej pracy wiele nowoczesnych metod leczenia wad zgryzu, takich jak aparaty samoligaturujące, aparaty lingwalne, aparaty Clear Aligner. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, prowadzonych przez największe autorytety na świecie z dziedziny ortodoncji i stomatologii estetycznej. Obecnie jest  w trakcje szkolenia specjalizacyjnego Progressive Orthodontic Seminars, które zakończy uzyskując tytuł M. Sc. Specjalized Orthodontics w IMC w Munster. Wykonuje również zabiegi ze stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki. W 2014 i 2015 roku uzyskała tytuł Dentysty Roku Województwa Kujawsko -Pomorskiego. 

 • Zobek-Bujok Anna – lek. dentysta – I stopień specjalizacji stomatologii ogólnej.

Katarzyna Bojarska:

Czołgosz Damian:

Dobrzyńska Anna:

 

Szaładzińska Daria:

Wojtkowska Daria:

Asystentki :

 

 • Czop Izabela,
 • Janusz Agnieszka,
 • Kołcon Mariola,
 • Majewska Katarzyna,
 • Pali Michał,
 • Pietryga Ilona,
 • Piskuła Joanna,
 • Sokół Justyna

 

 

 

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED oraz                                 TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!