Nasz zespół - stomatologia

Rejestracja Internetowa

 

 

 

  

 

 

 

 

·  Bień Beata – lek. dentysta, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Lekarz specjalista w dziedzinie ortodoncji. Z zamiłowaniem leczy swoich pacjentów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jak sama mówi: "ortodoncja to dziedzina stomatologii, która pozwala rozwijać się oraz stymuluje do ciągłego pogłębiania wiedzy". Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci. Pasjonuje się tańcem i jazdą na rowerze.

·  Bojarska Katarzyna – lek. dentysta, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, specjalista w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Ceni dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, a jego uśmiech i zadowolenie są dla Niej najważniejsze.

·  Czołgosz Damian – lek. dentysta, Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 2008 roku. Główne obszary zainteresowań doktora to, oprócz endodoncji mikroskopowej, będącej jego pasją, stomatologia estetyczna oraz protetyka. Interesuje się nowymi technologiami wykorzystywanymi w tych dziedzinach. Od ponad dwóch lat zdobywa doświadczenie w zakresie implantologii i mikrochirurgii tkanek miękkich. Doktor Damian Czołgosz do każdego pacjenta stara się podejść w sposób indywidualny proponując kompleksowe rozwiązania.

·  Czołgosz Izabelalek. dentysta, specjalista w dziedzinie ortodoncji. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2011 roku. Po ukończeniu studiów przez dwa lata pracowała w Gdańsku, świadcząc usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Od samego początku jej głównym zainteresowaniem było leczenie dzieci i dorosłych z wadami zgryzu. Przez kolejne lata szkoliła się w zakresie ortodoncji na wielu kursach w Polsce i za granicą. W 2017 roku pomyślnie ukończyła 3-letni program specjalizacyjny w ortodoncji na Uniwersytecie Aarhus w Danii. Jest certyfikowanym specjalistą ortodontą różnych technik leczenia ortodontycznego, w tym Incognito, Win, Invisalign i Damon. W celu zapewnienia swoim pacjentom najlepszego leczenia dostosowanego do ich problemu i potrzeb wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne w zakresie ortodoncji, nowoczesne metody, w tym technika CAD / CAM.

·  Dobrzyńska-Nowak Anna – lek. dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym u dorosłych, wielką satysfakcję sprawia Doktor leczenie dzieci. Współautorka artykułu naukowego w czasopiśmie branżowym, który to artykuł został zaprezentowany na Międzynarodowym Kongresie Młodych Naukowców w Poznaniu - 2015r.

·  Kochan Jerzy – dr n. med - II stopień specjalizacji z chirurgii szczękowej- wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowej z ogromnym doświadczeniem onkologicznym. Wychowawca i mentor wielu stomatologów. Doświadczony implantolog.

 

·  Pali Michał – lek. dentysta, absolwent łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Młody, ambitny, zdeterminowany na nowoczesne techniki leczenia. Wykorzystuje w pracy lupę, mikroskop, mechaniczne opracowywanie kanałów. Zajmuje się szeroko pojętym leczeniem zachowawczym włącznie z endodoncją. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. 

·  Wójcicki Jakub – absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Obszarami jego zainteresowań w obrębie stomatologii są chirurgia i periodontologia. W relacji z pacjentem najważniejsza jest atmosfera wzajemnego zrozumienia i spokój, tak, aby proces diagnostyki i leczenia był w pełni przejrzysty. Dokładność i sumienność przekładają się na komfort pacjentów podczas wizyt. Aktualnie w Remedium Clinic wykonuje zabiegi higienizacyjne.

 

 

 

Bień Beata:

Katarzyna Bojarska:

Czołgosz Damian:

Czołgosz Izabela:

Dobrzyńska Anna:

 
Wójcicki Jakub:

 

Asystentki :

 

  • Janusz Agnieszka,
  • Piskuła Joanna,
  • Tarusina Alina.

 

 

 

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!