REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Nasz zespół - stomatologia

  

  • Czołgosz Damian- lek. dentysta, Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 2008 roku. Główne obszary zainteresowań doktora to, oprócz endodoncji mikroskopowej, będącej jego pasją, stomatologia estetyczna oraz protetyka. Interesuje się nowymi technologiami wykorzystywanymi w tych dziedzinach. Od ponad dwóch lat zdobywa doświadczenie w zakresie implantologii i mikrochirurgii tkanek miękkich. Doktor Damian Czołgosz do każdego pacjenta stara się podejść w sposób indywidualny proponując kompleksowe rozwiązania.

 • Bojarska Katarzyna - lek. dentysta, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, w trakcie specjalizacji ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Ceni dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, a jego uśmiech i zadowolenie są dla Niej najważniejsze.

 

 • Brzezińska Małgorzata - lek. dentysta, Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie. Pasje zawodowe: profilaktyka i leczenie najmłodszych pacjentów. Dentysta przyjaciel dzieci i młodzieży.


 • Dobrzyńska Anna - lek. dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym u dorosłych, wielką satysfakcję sprawia Doktor leczenie dzieci. Współautorka artykułu naukowego w czasopiśmie branżowym, który to artykuł został zaprezentowany na Międzynarodowym Kongresie Młodych Naukowców w Poznaniu - 2015r.

   
 • Gizler Mateusz - lek. dentysta - Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Do ciągle rozwijanych zainteresowań zawodowych należą chirurgia stomatologiczna, choroby błon śluzowych jamy ustnej oraz onkologia głowy i szyi. Pacjenci cenią sobie podejście doktora, umiejętność tłumaczenia oraz rzetelną informację o proponowanym leczeniu. Poza zawodem doktor Gizler uwielbia niebanalne podróże, fotografowanie, wspinaczkę sportową oraz żeglarstwo morskie i oceaniczne. 


 • Kochan Jerzy - dr n. med - II stopień specjalizacji z chirurgii szczękowej- wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowej z ogromnym doświadczeniem onkologicznym. Wychowawca i mentor wielu stomatologów. Doświadczony implantolog.

   

 • Sobecki Piotr – lek. dentysta – I stopień specjalizacji dziecięcej,- lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się zarówno skomplikowanymi przypadkami z dziedziny endodoncji, jak również uzupełnianiem protetycznym zębów w tym protetyka na implantach. Lekarz z niezwykłą cierpliwością z altruistycznym podejściem do najmłodszych pacjentów.

 • Szaładzińska Daria - lek. dentysta w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego  w Bydgoszczy.
  Pasje zawodowe: stomatologia zachowawcza z endodoncją - leczenie kanałowe zębów z użyciem mikroskopu, protetyka.

 • Wojtkowska Daria -

  Pani Doktor Daria Wojtkowska, otworzyła własny gabinet w Bydgoszczy, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 48, tel. 515 510 111, 515 510 222. Wszyscy pacjenci leczeni ortodontycznie przez Panią Doktor w Remedium Clinic będą mieli możliwość kontynuowania leczenia w nowym gabinecie. Uprzejmie informujemy, że dokumentacja medyczna pacjentów będzie przygotowywana na następny dzień po telefonicznym lub osobistym zgłoszeniu się po nią. Odbiór dokumentacji może nastąpić tylko osobiście lub za upoważnieniem.

 

 • Zobek-Bujok Anna – lek. dentysta – I stopień specjalizacji stomatologii ogólnej.

Katarzyna Bojarska:

Czołgosz Damian:

Dobrzyńska Anna:

 

Szaładzińska Daria:

 

Asystentki :

 

 • Janusz Agnieszka,
 • Kołcon Mariola,
 • Pali Michał,
 • Pietryga Ilona,
 • Piskuła Joanna,

 

 

 

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED oraz                                 TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!