REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Nasz zespół ginekologia

 

 

 

 

 Lek. med.Joanna Wasiuta-Śniegowska - specjalista położnictwa i ginekologii

Zajmuje się udzielaniem porad w zakresie położnictwa i rozrodczości oraz ginekologii ogólnej. Szczególny obszar zainteresowań stanowi sprawowanie opieki nad kobietami w ciąży fizjologicznej, po poronieniach oraz nad parami niepłodnymi.

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu w 2008r. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSW i A w Bydgoszczy w latach 2008-2009r. W latach 2010-2016 pracowała jako młodszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno- Płodowej, Ginekologii i Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Tam też odbyła szkolenie specjalizacyjne. W 2016r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSW i A w Bydgoszczy.

 

Ukończyła szkolenie z procedur ginekologii estetycznej stosowanych w nietrzymaniu moczu i rewitalizacji pochwy. Posiada certyfikat podstawowy Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. 

 

 

Lek. med. Marianna Maciejewska- specjalista położnictwa i ginekologii.

Doświadczony położnik, ginekolog i cytolog. Zajmuje się leczeniem chorób kobiecych i prowadzeniem ciąży przy wykorzystaniu aparatury  USG. Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Akademii Medycznej w Gdańsku. 

Specjalizuje się w :

  • nieoperacyjne leczenie nietrzymania moczu oraz wypadaniu narządu rodnego.

 

lek. med. Marianna Maciejewska


 

lek. med. Joanna Wasiuta-Śniegowska

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!