Nasz zespół - ginekologia

Rejestracja Internetowa

 

Dr n. med. Marek Bułatowicz - specjalista położnictwa i ginekologii. 

Pracuje na oddziale położniczo-ginekologicznym w szpitalu MSW i A w Bydgoszczy. Jest lekarzem od 1985 r. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Specjalizację I stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskał w 1989 r, a II stopnia w 1992 r. W 1995 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Ukończył liczne kursy z zakresu USG w położnictwie i ginekologii.

Specjalista z dużym doświadczeniem z zakresu położnictwa i ginekologii. Zajmuje się prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz ciąży wysokiego ryzyka. Wykonuje USG położnicze z biometrią płodu, USG 3D/4D, a także ocenia dobrostan płodu – ocena przepływów naczyniowych (color Doppler) i KTG. Zajmuje się również diagnostyką niepłodności, profilaktyką przeciwnowotworową, hormonalną terapią zastępczą, antykoncepcją. Wykonuje USG ginekologiczne z oceną narządu rodnego, badanie cytologiczne tradycyjne oraz cytologię płynną, zabiegi diagnostyczne w zakresie narządu rodnego, a także monitoring owulacji.

 

Lek.  Joanna Wasiuta-Śniegowska - specjalista położnictwa i ginekologii.

 

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu w 2008r. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy w latach 2008-2009. W latach 2010-2016 pracowała jako młodszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno- Płodowej, Ginekologii i Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Tam też odbyła szkolenie specjalizacyjne. W 2016r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Zajmuje się udzielaniem porad w zakresie położnictwa i rozrodczości oraz ginekologii ogólnej, operacyjnej i estetycznej. Szczególny obszar zainteresowań Pani Doktor stanowi sprawowanie opieki nad kobietami w ciąży fizjologicznej oraz wysokiego ryzyka, po poronieniach, nad parami niepłodnymi oraz kwalifikacja i wykonywanie procedur z zakresu ginekologii operacyjnej- m. in. zabiegi weryfikacji histopatologicznej, histeroskopia, laparoskopia oraz ginekologii estetycznej- m. in. laseroterapia.

Ukończyła szkolenie z procedur ginekologii estetycznej stosowanych w nietrzymaniu moczu i rewitalizacji pochwy. Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ukończyła szkolenie z technik małoinwazyjnych stosowanych w ginekologii plastycznej- O!Shot, augmentacja warg sromowych kwasem hialuronowym, rewitalizacja okolic intymnych, regeneracja blizn oraz przyspieszenie procesów gojenia osoczem bogatopłytkowym. Pozwala to na kompleksową opiekę nad kobietą na każdym etapie życia oraz poprawę jakości życia intymnego pacjentek. Pracuje również jako starszy asystent w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Bydgoszczy.

Posiada certyfikat podstawowy Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

 

Lek.  Zofia Czapracka - specjalista położnictwa i ginekologii.

Zawodowo lekarz specjalista położnictwa i ginekologii pracujący w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. E. Warmińskiego w Bydgoszczy. Prywatnie mama dwójki dzieci i miłośniczka Japonii.

Absolwentka wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Już na studiach wykazywała zainteresowanie ginekologią i położnictwem, podczas których odbyła międzynarodowy staż w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Tartu Ulikooli Klinikum w Estonii.

Doświadczenie w trakcie stażu podyplomowego zdobyła w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy. Ukończyła liczne kursy oraz brała udział w wielu szkoleniach i kongresach. Stale dba o poszerzanie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

 

Lek.  Bartosz Pokrzywa - w trakcie specjalizacji z  położnictwa i ginekologii. 

 

 

 

  

 

lek.  Joanna Wasiuta-Śniegowska

 

 

lek.  Zofia Czapracka

 

 

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!