Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Specjalizację z neurologii uzyskałam w 2014 roku. Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębiam na konferencjach i szkoleniach dedykowanych chorobom neurologicznym.