Terapia uzależnień

Rejestracja Internetowa

Zastanawiasz się co dalej? Odpowiedz sobie na jedno tylko pytanie.

Czy negatywne konsekwencje (rodzinne, zawodowe, zdrowotne, społeczne) Twego nadużywania alkoholu spowodowały, że pijesz z umiarem? Zaowocowały zmianą na lepsze lub zerwaniem z nałogiem? Czy pomimo trudnych doświadczeń dalej szukasz ulgi w alkoholu, lekach, narkotykach? Jeżeli tak, to sam sobie nie poradzisz z chorobą alkoholową. Poproś o pomoc, a na pewno ją uzyskasz.

Czy bliska Twemu sercu osoba pije i pogrąża się? Czy pomimo gróźb i zaklęć okłamuje siebie i innych? Jeżeli tak, to jest chora. Bez pomocy specjalisty nie poradzicie sobie. Uzależniona osoba oszukuje siebie i jest przekonana, że w końcu nauczy się kontrolować picie – współuzależniona twierdzi, że pomimo wszystko będzie miała wpływ na uzależnionego, że kiedyś przestanie pić. Nic bardziej mylnego! Alkoholikowi trzeba dać odczuć boleśnie konsekwencje jego czynów i decyzji.

Przy pomocy specjalisty psychoterapii uzależnień i współuzależnień można skonstruować interwencję kryzysową która zmotywuje do podjęcia leczenia. Tylko twarda miłość skutkuje. Uleganie kolejnym prośbom i obietnicom bez pokrycia szkodzi.


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!