REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Nasz zespół - rehabilitacja stomatologiczna

Magdalena Sagan – mgr fizjoterapii, absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK Toruń. W pracy wykorzystuje terapię metodą PNF, masaż głęboki, który jest jedną z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi, kinesiotaping, techniki osteopatyczne w dysfunkcjach stawów skroniowo-żuchwowych. Szczególnie zainteresowana obszarem terapii orofacjalnej. Doświadczenie w rehabilitacji osób zawodowo posługujących się głosem zdobyła w Kolejowym Szpitalu Uzdrowiskowym w Ciechocinku gdzie prowadzony był pilotażowy program od stycznia 2015 roku. Współpracowała z Klubem Start Wisła Toruń na Ogólnopolskich Turniejach Tenisa Ziemnego. Fizjoterapeutka uczestnicząca w wielu konferencjach np. w Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej “Medycyna w sporcie i aktywności fizycznej” lub w Konferencji naukowo – szkoleniowej “Nowoczesne metody leczenia w medycynie i fizjoterapii”. Prowadzi zdrowy i aktywny styl życia i chętnie współdziałała w eventach profilaktycznych organizowanych przez HealthThink Publick Relations Sp. Z o. o w Bydgoszczy „Przystanek Zdrowia” oraz „Profilaktyka Diabetyka”.


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!